Kulturskolans personal

Maria Lindeberg, tillförordnad

Sofie Aspeqvist  
Kulturchef
08-706 86 60
sofie.aspeqvist@sundbyberg.se

Marianne Saur Hedlund

Kina Löwenbrååt Koski 
Kultursekreterare
08-706 81 94
kina.löwenbraatkoski@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Helene Karabuda
Verksamhetsansvarig, Dansstudion
Danslärare
08-706 85 60
helene.karabuda@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Sophie Nanne
Danslärare
xxx xx
sophie.nanne@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Mantas Rimeikis
Danslärare
xxx xx
mantas.rimeikis@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Elin Karabuda
Danslärare
xxx xx
elin.karabuda@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Nina Neuvonen
Danslärare
08-706 85 60
nina-amelie.neuvonen@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Hanna Gustafsson
Verksamhetsansvarig, Aggregat
Kulturproducent
08-706 65 30
hanna.gustafsson@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Mario Pérez Amigo
Kulturproducent, dans
xxx xx
mario.1.perezamigo@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Martin Bylund
Kulturproducent, musik
08-706 82 25
martin.bylund@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Pernilla Rozenberg
Galleri UNG
08-706 82 25
pernilla.rozenberg@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Eva Szentivanyi
Kulturproducent, keramik & marknadsföringsansvarig
070-087 56 26
eva.szentivanyi@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Oona Linke
Kulturproducent, keramik
xxx xx
oona.linke@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Per Fjällström
Kulturskolechef
070-6282398
per.fjallstrom@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Anders Delin
Musiklärare, gitarr
070-087 50 05
anders.delin@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Roland Junell
Musiklärare, gitarr
070-914 49 31
roland.junell@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Joakim Gellertz
Musiklärare, gitarr & kulturproducent
070-087 50 28
joakim.gellertz@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Armenohi Hakobyan
Musiklärare, piano
070-087 52 09
armenohi.hakobyan@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Magnus Johansson
Musiklärare, keyboard
070-087 51 29
magnus.johansson@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Magnus Bohman
Verksamhetsansvarig Musikskolan
070-087 50 42
magnus.bohman@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Kai Sundquist 
Musiklärare, klarinett, tvärflöjt, blockflöjt
070-087 50 31
kai.sundquist@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Christina Venare 
Musiklärare, sång
070-087 50 14
christina.venare@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Mia Dahlgren
Musiklärare, cello
070-087 50 46
mia.dahlgren@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Irina Kensborn
Musiklärare, fiol
070-087 50 25
irina.kensborn@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Jonas Waldefeldt
Musiklärare, slagverk, trummor
070-087 50 30
jonas.waldefeldt@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Clara Valkare
Sång & rytmik
070-087 52 20
clara.valkare@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Carina Sandell
Verksamhetsansvarig, teaterstudion
Dramapedagog
08-706 84 18
carina.sandell@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Susanne Olofsson
Teaterstudion, dramlärare
xx-xxx xx xx
susanne.olofsson@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Lena Melander
Verksamhetsansvarig, receptionen
08-706 84 22
lena.melander@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Emil Karabuda
Receptionen
08-706 84 20
emil.karabuda@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Peter Pettersson
Receptionen
08-706 84 20
peter.pettersson@sundbyberg.se

Maria Lindeberg, tillförordnad

Adil Hassan
Receptionen
08-706 84 20
adil.hassan@sundbyberg.se

Senast uppdaterad 23 oktober 2017