Yhteystiedot

 

Kulttuuripäällikkö

Sofie Aspeqvist  
Kulttuuripäällikkö
08-706 86 60
sofie.aspeqvist@sundbyberg.se

Kulttuurisihteeri

Kina Löwenbrååt Koski 
Kulttuurisihteeri
08-706 81 94
kina.löwenbraatkoski@sundbyberg.se

Vastuullinen johtaja

Helene Karabuda
Vastuullinen johtaja, Tanssistudio
Tanssinopettaja
08-706 85 60
helene.karabuda@sundbyberg.se

Hanna Gustafsson
Vastuullinen johtaja, Aggregat
Kulttuurituottaja
08-706 65 30
hanna.gustafsson@sundbyberg.se

Per Fjällström
Vastuullinen johtaja, Musikskolan
Musiikinopettaja
070-6282398
per.fjallstrom@sundbyberg.se

Carina Sandell
Vastuullinen johtaja, teatteristudio
Draamapedagogi
08-706 84 18
carina.sandell@sundbyberg.se

Lena Melander
Vastuullinen johtaja, vastaanotto
08-706 84 22
lena.melander@sundbyberg.se

Tanssinopettaja

Elin Karabuda
Tanssinopettaja
xxx xx
Elin.karabuda@sundbyberg.se

Sophie Nanne
Tanssinopettaja
xxx xx
sophie.nanne@sundbyberg.se

Mantas Rimeikis
Tanssinopettaja
xxx xx
mantas.rimeikis@sundbyberg.se

Elin Karabuda
Tanssinopettaja
xxx xx
elin.karabuda@sundbyberg.se

Kulttuurituottaja

Mario Pérez Amigo
Kulttuurituottaja, tanssi
xxx xx
mario.1.perezamigo@sundbyberg.se

Martin Bylund
Kulttuurituottaja, musiikki
08-706 82 25
martin.bylund@sundbyberg.se

Pernilla Rozenberg 
Kulttuurituottaja & Galleria UNG
08-706 82 25
pernilla.rozenberg@sundbyberg.se

Eva Szentivanyi
Kulttuurituottaja, keramiikka & markkinointivastaava
070-087 56 26
eva.szentivanyi@sundbyberg.se

Oona Linke
Kulttuurituottaja, keramiikka
xxx xx
oona.linke@sundbyberg.se

Susanne Olofsson
Teatteristudio, draamaopettaja
xx-xxx xx xx
susanne.olofsson@sundbyberg.se

Musiikinopettaja

Kai Sundquist
Musiikinopettaja, klarinetti, poikkihuilu, tallennin
070-087 50 31
kai.sundquist@sundbyberg.se

Christina Venare
Musiikinopettaja, laulu
070-087 50 14
christina.venare@sundbyberg.se

Mia Dahlgren
Musiikinopettaja, sello
070-087 50 46
mia.dahlgren@sundbyberg.se

Irina Kensborn
Musiikinopettaja, viulu
070-087 50 25
irina.kensborn@sundbyberg.se

Jonas Waldefeldt
Musiikinopettaja, Lyömäsoittimet, rummut
070-087 50 30
jonas.waldefeldt@sundbyberg.se

Clara Valkare
Musiikinopettaja, laulu
070-087 52 20
clara.valkare@sundbyberg.se

Anders Delin
Musiikinopettaja, kitara
070-087 50 05
anders.delin@sundbyberg.se

Roland Junell
Musiikinopettaja, kitara
070-914 49 31
roland.junell@sundbyberg.se

Joakim Gellertz
Musiikinopettaja, kitara & kultuurituottaja
070-087 50 28
joakim.gellertz@sundbyberg.se

Armenohi Hakobyan
Musiikinopettaja, piano
070-087 52 09
armenohi.hakobyan@sundbyberg.se

Bo Johansson  
Musiikinopettaja, piano
070-087 50 12
bo.johansson@sundbyberg.se

Magnus Johansson
Musiikinopettaja, keyboard
070-087 51 29
magnus.johansson@sundbyberg.se

Magnus Bohman
Musiikinopettaja, trumpetti, trombon
070-087 50 42
magnus.bohman@sundbyberg.se

Kai Sundquist 
Musiikinopettaja, klarinetti, huilut
070-087 50 31
kai.sundquist@sundbyberg.se

Christina Venare 
Musiikinopettaja, laulu
070-087 50 14
christina.venare@sundbyberg.se

Mia Dahlgren
Musiikinopettaja, sello
070-087 50 46
mia.dahlgren@sundbyberg.se

Irina Kensborn
Musiikinopettaja, viulu
070-087 50 25
irina.kensborn@sundbyberg.se

Jonas Waldefeldt
Musiikinopettaja, lyömäsoittimet, rummut
070-087 50 30
jonas.waldefeldt@sundbyberg.se

Clara Valkare
Laulu & rytmiikka
070-087 52 20
clara.valkare@sundbyberg.se

Vastaanotto

Emil Karabuda
Vastaanotto
08-706 84 20
emil.karabuda@sundbyberg.se

Peter Pettersson
Vastaanotto
08-706 84 20
peter.pettersson@sundbyberg.se

Adil Hassan
Vastaanotto
08-706 84 20
adil.hassan@sundbyberg.se

Senast uppdaterad 25 heinäkuuta 2017