Kontakt

Aimen Ahmed
Svenska för invandrare, SFI (föräldraledig)
08- 706 85 59
aimen.ahmed@sundbyberg.se
Arbetsrum: 24
Mottagningstid: efter överenskommelse

Alexander Ivanov
Svenska för invandrare, SFI
08- 706 88 47
alexander.ivanov@sundbyberg.se
Arbetsrum: 4
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Anna Bränström
Svenska 1, svenska som andraspråk grund/omv
08- 706 85 42
anna.branstrom@sundbyberg.se
Arbetsrum: 13
Mottagningstid: efter överenskommelse

Ann-Christin Nilsson
Ann-Christin.Nilsson@sundbyberg.se
08-706 87 26

Annika Cleveman
Samhällskunskap, gymnasiearbete
08- 706 86 17
annika.cleveman@sundbyberg.se 
Arbetsrum: 13
Mottagningstid: måndagar kl 13.00-14.30

Annika Wilson
Svenska för invandrare, SFI
08- 706 88 47
annika.wilson@sundbyberg.se
Arbetsrum: 4
Mottagningstid: efter överenskommelse

Armi Majuri
Svenska för invandrare, SFI
Armi.Majuri@sundbyberg.se
08- 706 85 86
Arbetsrum: 6
Mottagningstid efter överenskommelse

Birgitta Hultkrantz-Bremler
Svenska för invandrare, SFI
08- 706 85 59
Birgitta.Hultkrantz-Bremler@sundbyberg.se
Arbetsrum: 24
Mottagningstid efter överenskommelse

Carin Escurel
Svenska som andraspråk 3, historia
carin.escurel@sundbyberg.se
Arbetsrum: 66
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Carolina Franco de Johansson
Svenska som andraspråk
Arbetsrum: 20
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Catrine Nilsson
Dramapedagog, SFI
catrine.nilsson@sundbyberg.se
Arbetsrum: 27
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Christina Wilkes Ljungdahl
Engelska
08- 706 87 50
Christina.WilkesLjungdahl@sundbyberg.se
Arbetsrum: 23
Mottagningstid: enligt överenskommelse

David Wester
Svenska för invandrare, SFI
david.wester@sundbyberg.se
Arbetsrum: 29
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Eva Green
Omvårdnad
08- 706 85 77
eva.green@sundbyberg.se
Arbetsrum: 21
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Eva Örtoft
Naturkunskap, biologi
eva.ortoft@sundbyberg.se
Arbetsrum: 20
Mottagningstid:enligt överenskommelse  

Ewa Lindau
Omvårdnad
08- 706 85 66
ewa.lindau@sundbyberg.se
Arbetsrum: 19
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Fredrik Ekdahl
Rektor
fredrik.ekdahl@sundbyberg.se
08-706 80 26

Gabriella Markos Tolsen
Svenska för invandrare, SFI
08- 706 85 46
gabriella.markostolsen@sundbyberg.se
Arbetsrum: 12
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Gholam Payro
Matematik
08- 706 84 82
gholam.payro@sundbyberg.se
Arbetsrum 15
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Helena Andemark
Svenska för invandrare, SFI
helena.andemark@sundbyberg.se
Arbetsrum: 31
Mottagningstid efter överenskommelse

Helena Mehrstedt
Svenska för invandrare, SFI
08-706 85 46
helena.mehrstedt@sundbyberg.se
Arbetsrum: 12
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Irina Sadakova
Svenska som andraspråk, grundläggande nivå,
svenska som andraspråk 1
irina.sadakova@sundbyberg.se
Arbetsrum: 66
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Johan Flygare
Svenska 2 och 3
08-706 86 17
johan.flygare@sundbyberg.se
Arbetsrum: 13
Mottagningstid: efter överenskommelse

Johanna Lindgren Chin
Svenska för invandrare, SFI
08- 706 85 59
johanna.lindgren.chin@sundbyberg.se
Arbetsrum: 24
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Johanna Österljung
Svenska för invandrare, SFI
08-706 88 47
johanna.osterljung@sundbyberg.se
Arbetsrum: 4
Mottagningstid: efter överenskommelse

Jonas Lindström
Matematik
08-706 84 82
jonas.lindstrom@sundbyberg.se
Arbetsrum: 15
Mottagningstid: efter överenskommelse

Josefin Ahl
Svenska för invandrare, SFI
josefin.ahl@sundbyberg.se
Arbetsrum: 31
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Juliana Linné 
Svenska som andraspråk, grundläggande nivå
juliana.linne@sundbyberg.se
Arbetsrum: 66
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Karin Löfroth
Svenska som andraspråk 2, skrivkurs, studie- och samtalscoach
08-706 85 86
KarinCecilia.lofroth@sundbyberg.se
Arbetsrum: 6
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Karin Tallbo
Svenska för invandrare, SFI
08-706 85 86
Karin.Tallbo@sundbyberg.se
Arbetsrum:6
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Maria Hallbäck
Biträdande rektor SFI
maria.hallback@sundbyberg.se
08-706 88 76

Matilda Krön
Svenska som andraspråk grundläggande nivå
Anna-KajsaMatilda.Kron@sundbyberg.se
Arbetsrum: 66
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Micaela Enciso
Dramapedagog; SFI
08- 706 85 71
micaela.enciso2@sundbyberg.se
Arbetsrum: 27
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Mirna Bozic
Omvårdnad
08-706 85 66
mirna.bozic@sundbyberg.se
Arbetsrum: 19
Mottagningstid: efter överenskommelse

Olga Kuzina
Svenska för invandrare, SFI
olga.kuzina@sundbyberg.se
Arbetsrum 31
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Oscar Sjöblom Bergqvist
Engelska grundläggande
08-706 87 50
Oscar.sjoblomBergqvist@sundbyberg.se
Arbetsrum 23
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Patricia Lendenius
Biträdande rektor, grund och gymnasial
08- 706 67 11
patricia.lendenius@sundbyberg.se

Pia Huhtisaari
Engelska, grundläggande nivå, engelska 5
08- 706 87 50
pia.huhtisaari@sundbyberg.se
Arbetsrum: 23
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Therese Wettler
Svenska som andraspråk, grundläggande nivå, SFI
08- 706 85 86
Therese.Wettler@sundbyberg.se
Arbetsrum: 6
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Tobias Bryntesson
Svenska för invandrare, SFI
tobias.bryntesson@sundbyberg.se
Arbetsrum: 29
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Åsa Nordin
Svenska för invandrare, SFI
asa.nordin@sundbyberg.se
Arbetsrum: 29
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Senast uppdaterad 8 september 2017